365 päeva pärast saab Michele Morrone varsti Bollywoodis maanduda ja see on liiga hea, et tõsi olla

Internet põleb ja selle leegi põhjuseks ei ole keegi muu kui kuum ja nägus Michele Morrone. Praegu on käimas 365 päeva 2. hooaja võtted. Oleme filmi pärast väga põnevil ja enamgi veel, et fännid surevad Michele'i nägemise ees. Saime komplektist mõned eksklusiivsed pildid. Michele Morrone on kõigil fotodel äärmiselt kuum välja näinud. Olge kursis, et seda kõike teada saada just siin!

Michele Morrone Bollywoodis? Kas see on isegi tõsi?

Michele Morrone rääkis hiljuti ühes eksklusiivses intervjuus, et Bollywoodi tööstus on tema poole pöördunud. Jah, ta ütles, et kogu tema meeskond sirutab nüüd jalga India poole. Michele mõtleb mõne Bollywoodi projekti võtmisele. Bollywoodi tööstus saab kindlasti veel ühe tähe, kui Michele selle tööstusega liitub. Ta pole mitte ainult kena, vaid ka väga kuum ja tegus. Kuid uudised pole ikka veel nii usaldusväärsed, kuna me ei tea ikka veel, kas ta kavatseb Bollywoodi filme üles võtta või mitte.Michele ütles, et tal on tõesti suur au ja alandlik meel, et tema poole pöördutakse nii suurelt meelelahutusplatvormilt. Ta arvab, et Bollywoodi tööstus on täis kultuuri ja maitset. Michele Morrone on algselt Itaalia näitleja. Tema välimus ja näitlejaoskused määravad teda. Kuid talle meeldivad väga Bollywoodi tööstuse värvid ja muusika. Ta on ka rohkem õppinud Hindi meelelahutustööstuse kohta ja kavatseb mõnes filmis peaosa mängida. Ta tahab proovida uusi asju ja tema arvates oleks tore, kui ta uuriks Bollywoodi tööstust. Seega mõtles ta oma äri laiendada, kuid me pole ikka veel kindlad, kas näeme teda Bollywoodi filmides või mitte!!

Kõik Michele Morrone'i ja tema karjääri kohta on siin!

Teda on nähtud 365 päeva jooksul ja see oli tema karjääri algus. Michele Morrone sai publiku südameks, kui teda nähti Don Massimo Torricelli rollis Poola kuulsas erootilises draamas, nimelt 365 päeva. Ta on muutunud tõeliselt populaarseks. Ta on väga suur fänn, kes jälgib oma sotsiaalmeedia käepidemeid, eriti Instagramis. Tema poole on pöördunud keegi muu kui kuulus Bollywoodi looja Karan Johan, et ta mängiks ühes tema filmis. Mitte ainult tema, vaid ka teised tahavad, et Michele tuleks Hindi kinotööstusesse.

Michele'i särgita pildid Instagramis panevad tüdrukud üle maailma hulluks. Ta on elegantne ja stiilne. Michele'i jälgivad Instagramis ka paljud hindi filmide loojad. Ta pole palju filme teinud, kuid ei saa salata, et tunneb teda. Temast sai üleöö sensatsioon, kui mängis esimest korda saates 365 päeva. Ja hiljuti filmib ta 365 päeva 2. hooaega. Ootame, et eelolev hooaeg toob pildile huvitavamaid kontseptsioone. Fännid ootavad teda taas ekraanil nähes väga põnevil. Draama võtteplatsidelt lekkinud pildid on praegu internetis kõikjal levima hakanud. Olge meiega ühenduses, et Michele Morrone'i ja teiste staaride kohta rohkem teada saada.