1883. aasta 2. hooaja ilmumiskuupäev, süžee, Yellowstone'i eelloo osatäitjad

Oleme siin, et avaldada värskendus 1883. aasta 2. hooaja ja eelloo kohta, mis pärines algsest saatest nimega Yellowstone sai head vastukaja ja nüüd ootavad vaatajad põnevusega aasta teist hooaega 1883 .

Vaatajad olid toona veendunud, kas saatele tuleb veel üks hooaeg, kuna sellest on juba tükk aega möödas ja tegijatelt infot selle kohta ei edastatud, kuid lõpuks on sellest räägitud. Saadet on ametlikult uuendatud teist hooaega ja vaatajate seas on palju elevust, sest 1883. aasta 2. hooajal avastatakse rohkem läänemaailma.

Läänemaailm loodi juba Yellowstone'is ja seega on eellugu viinud loo järgmisele tasemele. Saate staarid Kevin Costner ja kuigi see kujutab Duttoni perekonna ajalugu, mis oli enne Yellowstone'i sündmusi.1883. aasta 2. hooajal on lugu Bass Reevesist

Esimese hooaja finaal kujunes suureks ja üllatavaks, kuna see oli tunnistajaks mõne võtmeliikme surmale ja nüüd jäävad fännid mõtlema, mis 1883. aasta 2. hooajal edasi areneb.

Kuigi on olnud suuri kõnelusi ja arutelusid selle üle, millal teine ​​hooaeg ekraanidele naaseb ja Netflix pole veel avaldamiskuupäeva ega isegi tootmise alguse osas midagi avaldanud, nii et on väga tõenäoline, et peame teist hooaega ootama. ilmub kuni 2023. aastani ja kuna rohkem 1883. aasta sisust võib koguneda.

Paramount on uueks hooajaks juba rohkem osi tellinud ja see on kinnitus, et tiitel naaseb kindlasti veel üheks hooajaks. Ühe osa asjad on ka vaatajate jaoks segaseks läinud pärast Yellowstone'i järjekordse eelloo väljakuulutamist, kuid asja selgeks tegemiseks on eelloo teekond jagatud kaheks teeks, millest üks kannab nime 1883 ja teine ​​1923.

Seevastu 1883 debüteeris ekraanidel juba 2021. aasta detsembris, kuid see osa on väga ebatõenäoline, kas sel aastal tuleb uus hooaeg aastast 1883 ja seega peavad kõik ootama 2023. aastani.

Vaatajad on rääkinud uueks hooajaks kavandatud suurest süžeest, kuid selle osa kohta pole olnud muid kirjelduse uudiseid ja seda, mis lugu edasi saab, kuid saate tegijad andsid mõningaid vihjeid, mis edasi saab ees ootaval uuel hooajal. 2022. aasta mais avalikustati, et saate teine ​​hooaeg keskendub rohkem ajaloolisele tegelasele nimega Bass Reeves ja et nad ei jätka väljamõeldud Duttonite saagaga ning on peaaegu aeg, kus lugu on jõudnud. kutsus üles sulgema.

2. hooaja tootmine peaks algama peagi

Bass Reeves oli põhimõtteliselt tuntud kui legendaarne seadusandja ja mitte ainult see, vaid ta oli ka USA marssalite esimene mustanahaline asetäitja. On teada, et ta oskas paljusid põlisameerika keeli ja on astunud ka sel ajal vahi alla 3000 lindprii ja tapnud 14 inimest, elas oma elu legendina ja väidetavalt ei saanud ta kunagi vigastusi, kuigi oli sel ajal seotud mitmete probleemsete olukordadega ja seega väideti, et ta oli tuntud The Lone Rangeri inspireerija.

Tulevas 1883. aasta 2. või 1883. aasta hooajas: The Bass Reeves'i loos mängib peaosas David Oyelowo, samas kui selle töötas algselt välja tema koos oma naise nimega Jessica Oyelowo ja see oli enne, kui nad Yellowstone'i voldi alla tulid. Ei ole veel näha, mida saade teisel hooajal veel pakkuda on ja nüüd on antud mõned suured vihjed järgmisel hooajal toimuva kohta. kuupäev on 2023.